EN PL

Blog

UBOOT The Board Game – polska edycja debiutuje na portalu Kickstarter

2018-01-22

UBOOT The Board Game to w pełni kooperacyjna, rozgrywana w czasie rzeczywistym gra planszowa o walce podwodnej w czasach drugiej wojny światowej. Pozwala 1 do 4 graczy objąć role Kapitana, Pierwszego Oficera, Nawigatora, oraz Głównego Mechanika na pokładzie okrętu podwodnego typu VIIC. Gra wspomagana jest przez aplikację mobilną, pozwalającą osiągnąć niespotykany dotąd poziom realizmu, oraz sztuczną inteligencję odpowiedzialną za wrogie działania, które zmuszą załogę do wspięcia się na wyżyny umiejętności. Akcja rozwija się zarówno w skali strategicznej jak i taktycznej, nieustannie wymagając współpracy, efektywnego zarządzania załogą, oraz szybkiej oceny zagrożeń.

Gra, projektowana przez ostatnie dwa lata, trafiła dziś na portal Kickstarter, w celu pozyskania funduszy na jej dalszy rozwój. Jest to niezwykle ambitny (a zatem i drogi projekt), który na nowo określa granice wykorzystania aplikacji mobilnych w grach planszowych. UBOOT wykorzystuje aplikację na niespotykaną dotąd skalę, zachowując jednocześnie to co najlepsze w grach planszowych.

Polska edycja gry zostanie wydana równolegle do edycji angielskiej (i innych edycji językowych), zatem zapraszamy do wsparcia naszej kampanii już dziś!

PHALANX na Pyrkonie!

2017-04-27

Będziemy na Pyrkonie! Czy kogoś tam zresztą nie będzie?

Organizujemy turniej w Sekary! Będziemy również udostępniać do testowania naszą nową grę: HUNGER.

No i krążą plotki, że w sprzedaży pojawią się jakieś magazynowe końcówki, jakieś uszkodzone egzemplarze dawno już niedostępnych gier…

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko!

Good Morning! To będzie na pewno dobry dzień! Dlaczego? Ponieważ oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Morning Family, czyli francuską grupą wydawców i dystrybutorów  gier planszowych z całego świata. A co to dla Was oznacza? Dużo nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwana gra roku – Scythe.

Otwieramy sklep firmowy!

2015-07-29

Dziś uruchomiliśmy nasz sklep firmowy: na listwie menu pojawiła się nowa zakładka “Sklep”, która Was do niego poprowadzi, a bezpośredni adres sklepu to www.sklep.phalanxgames.pl.

Znajdziecie w nim wszystkie gry wydawnictwa – także Świat Dysku: Ankh-Morpork oraz Świat Dysku: Wiedźmy, których ilość w magazynie jest już bardzo ograniczona (i nigdy nie dojdzie do dodruku). Jeśli chcecie mieć w swojej kolekcji którąś z tych gier, lepiej nie zwlekajcie z zakupem!

Ponadto możecie się zapisać do sklepowego newslettera, by być na bieżąco z nowościami, które już wkrótce pojawią się w naszej ofercie.

Na otwarcie sklepu przygotowaliśmy dla Was specjalny bonus: w cenę gry wliczony jest koszt przesyłki kurierem!

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Premiera “Wyścigu do Renu”

2014-05-23

W tym tygodniu pierwsze egzemplarze naszej najnowszej gry “1944: Wyścig do Renu” trafiły do sprzedaży. Opinie tych, którzy nabyli grę w trakcie premiery są bardzo pozytywne, zarówno jeśli chodzi o grywalność tytułu, jak i o jego wykonanie.

Podobne zainteresowanie gra budzi na serwisie BoardGameGeek, gdzie trafiła na 18 miejsce rankingu najgorętszych gier świata!

Galerię zdjęć prezentującą komponenty gry można obejrzeć pod tym linkiem.  A dla fanów elektronicznych czytników przygotowaliśmy instrukcję do gry w wersji mobi i epub. Można je ściągnąć z działu do pobrania.

Dziś rozpoczęła się akcja finansowania społecznościowego wydania gry planszowej “Boże Igrzysko: MAGNACI” na portalu www.wspieram.to/magnaci.

Zapraszamy do zabawy na naszym profilu na Facebooku.

Znacie już 4 rody nowego Bożego Igrzyska i odpowiadające im kolory graczy. Wciąż jednak brakuje nam piątego – i w tym miejscu zwracamy się o pomoc do Was!

Prosimy o Wasze propozycje – jaki piąty ród magnacki powinien wystąpić w nowym Bożym Igrzysku i jaki kolor gracza powinien mu odpowiadać?

Zapraszamy na oficjalny fanpage wydawnictwa!

2014-01-04

Uruchomiliśmy oficjalny fanpage wydawnictwa na Facebooku – serdecznie zapraszamy do jego polubienia!

Będziemy na nim publikować wiele interesujących informacji dotyczących pracy wydawnictwa, materiały przedprodukcyjne, a także plotki i ploteczki. Np. takie – dlaczego nasi graficy zajmują się obecnie rysowaniem lisków?

X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Do góry Menu