W niektórych pudełkach do gry Brass: Birmingham możecie znaleźć planszę przeznaczoną do edycji rosyjskiej, ponieważ fabryka błędnie wykonała kompletację dla części nakładu.
Aktualnie jesteśmy już w posiadaniu prawidłowych plansz, dlatego też do wszystkich osób, które się do Nas zgłosiły nadajemy już przesyłki!
Wciąż uprzejmie prosimy wszystkie osoby które zakupiły grę o sprawdzenie swojego egzemplarza. Jeżeli i u Was znajdziecie rosyjskojęzyczną planszę, prosimy bezpośrednio zgłaszać się do Nas na adres:reklamacja@phalanxgames.pl
W wiadomości konieczne jest przesłanie dowodu zakupu (paragon lub potwierdzenie zamówienia z e-sklepu), zdjęcie niepoprawnej planszy oraz podanie danych do wysyłki (adres paczkomatu oraz numer telefonu).