1-4 graczy

90 minut

od 14 lat

Autor: Wei-Cheng Cheng

Status: Przedsprzedaż
Wydania: DE , EN , ES , FR , PL

Opis gry

 

Total Domination to strategiczna gra planszowa dla 2 graczy bądź 2 drużyn (jeżeli gra się w 3 albo 4 osoby) o największym konflikcie w dziejach ludzkości, w którym Alianci mierzą się z siłami Osi. Gra wymaga zmyślnego planowania akcji, ponieważ dominację zdobywa się na kilku płaszczyznach: kontroli terenu, dyplomacji i rozwoju drzewa technologicznego.

Jak wygrać globalny konflikt, w którym gra się o najwyższą stawkę, a niepowodzenie równa się klęsce twego narodu? Walcz na lądzie, na morzach i oceanach oraz w powietrzu. Zawieraj sojusze z neutralnymi państwami. Wznieś się na krańce atmosfery i zbuduj bombę, której świat jeszcze nie widział. I nigdy się nie poddawaj. W Total Domination zrobisz to wszystko w 90 minut!

II Wojna Światowa była dyplomatyczną, militarną i przemysłową „wojną totalną”. Działania na lądzie, morzach i oceanach oraz w powietrzu, wymagały mobilizacji wszystkich zasobów. W Total Domination musisz napędzić machinę przemysłu zbrojeniowego, zabiegać o wsparcie neutralnych narodów, formować i finansować armie partyzanckie, złamać enigmę, a także przeprowadzać operacje wojskowe, które przetoczą się przez prawie wszystkie kontynenty i oceany.

Wyważ wszystkie działania i spraw, aby to była twoja najlepsza godzina!

Zawartość pudełka:

  • dwustronna plansza
  • 4 planszetki technologii
  • księga zasad
  • 60 kart
  • 82 żetony

 

Rozmiar kart:

  • 60 Standard Card Game – CCG (63x87mm)

Galeria